Řekněte mi o své nemoci a já vám řeknu, co ji způsobilo

Co vás trápí? Jsou to záněty, rakovina, onemocnění trávící anebo dýchací soustavy nebo něco jiného? Máte bolesti? Tíží vás astma či alergie? Nedaří se vám otěhotnět? Řekl vám doktor, že je vaše nemoc nevyléčitelná?

V západní medicíně se často řeší pouze důsledek nemoci, nikoli jeho příčina. A tak se stává, že v momentě, kdy už např. orgán nejde ani “opravit”, tak se prostě “uřeže” a vymění za nový. Málokdo se však zamýšlí nad tím, proč se nám toto vlastně děje? Proč tento orgán trpí? Proč ty bolesti vznikají? Jaká je alternativa mého léčení?

Nic není neléčitelné ani nemožné. Ve svém životě dokážete zrealizovat jakoukoli změnu. Ke změně, k tomu uzdravení, si pomůžete sami, já vás při tom doprovázím. Neslibuji, že to je příjemné. Proces změny je vždy náročný. Zato jeho výsledky jsou trvalé.

Během hodinových konzultačních sezení si povídáme a do hloubky odhalujeme příčiny vaší ne-moci. Vracíme se v čase a hledáme způsob, díky kterému se konkrétně vy následně uzdravujete.

Já sám jsem se uzdravil

Před několika lety jsem prožil významnou osobní transformaci. Ulevilo se mi a teď jsem díky této životní zkušenosti Free – celým svým srdcem, duchem i myšlením.  Tuto svobodu si nenechávám jen pro sebe. I vás zbavuji ne-mocí, bolestí, závislostí,…

Jak léčba alternativní cestou v praxi probíhá

Při hledání příčiny není dobré zůstávat ve svém prostředí. Člověk tam totiž potkává lidi, kteří mnohdy mají určitou spojitost se vznikem bolestí a ne-mocí a zbržďují tak celý proces uzdravení.

Pro úplné vyléčení pomáhá, když změníte prostředí. Osvědčují se mi konzultace v přírodě anebo setkání v hotelu v Beskydech, kde jste přírodě a klidu na dosah.

Jak spolu jednotlivé oblasti řešíme:

Bolesti a nemoci

Bolest je ten první alarm, kterým nám tělo signalizuje, že se něco děje. Upozorňuje nás, že něco není v pořádku, že přišel čas, zrealizovat v našem životě nějakou změnu. Který signál vysílá vaše tělo právě teď? Bolí vás kolena? Záda? Trpíte na migrény? Anebo už vaše bolest přešla v nemoc?

Můžete to změnit

Do začátku stačí, když budete chtít. Ty jediné limity, které v sobě nosíme, jsou v hlavě.

Průběh terapie

1. Společné poznání ve skupině

Tak, jako při jízdě autem nelze šlapat po brzdě, spojce i plynu současně, je to i s duší, myslí a tělem. Pro své tělesné zdraví, duševní štěstí a sílu potřebujeme, ať je v souladu celá naše bytost. Během terapie vás vedu k hlubšímu pochopení tohoto principu tak, ať se díky celistvosti své bytosti sami uzdravíte.

Na skupinovém setkání vysvětluji, jak celá metoda funguje, jak je to s vesmírem, jak s námi hovoří naše duše, co nám povídá o bolesti a proč k nám bolesti a psychické problémy přicházejí. Dozvíte se, kde příčinu ne-moci najít, jak ji přepsat a celou svou bytost uzdravit. Přihlásit se můžete zde.

2. Soukromé povídání (následuje po společné přednášce ve skupině)

Pět  sezení, která nejsou nijak ohraničená časem: trvají právě tak dlouho, jak sami potřebujete.

Každá bolest i ne-moc má svůj jedinečný původ i příčinu. Každému z nás potřebuje tělo říci něco jiného. A právě proto tu pro vás na soukromém setkání jsem. Doprovázím vás při hledání příčiny až k úlevě a uzdravení.

Těhotenství

Milování a sex. Něco tak živočišného a přirozeného. Stejně jako těhotenství. Dosáhnout početí je však často mnohem náročnější než člověk zprvu vůbec plánuje. Z nějakého důvodu se vám toto děje. Na terapii s vámi tuto příčinu odhaluji, vy se s ní vyrovnáváte a váš sen o miminku se stává skutečností.

Průběh terapie

Nejprve se setkáváme na společné konzultaci i s vaším partnerem/partnerkou. Poté si povídám s každým z vás zvlášť. Provázím vás tak, ať příčinu svého čekání úspěšně odhalíte, odstraníte ji a dokážete pak úspěšně otěhotnět.

Závislosti

Když změníme sebe, změní se i naše okolí.

Závislost na alkoholu, na cigaretách, na drogách, na hraní, … Jaká je ta vaše závislost? Trápí vás, že jste sami závislí anebo vás trápí závislost někoho jiného?

Ať už ji sami prožíváte nebo vás trápí to, že ji prožívá někdo jiný, realizuji s vámi sezení, na kterých tyto problémy řešíme. Stačí, když mi napíšete a dáte mi vědět, co vás trápí.

Sociální sítě

YouTube

Inspirujte se mými videi a začněte už teď dělat ve svém životě změnu, díky které budete Free.

Ho´oponopono 4 Free Patrik
ho´oponopono 1 nový začátek, Free Patrik
Ho´oponopono 2 Free Patrik
Ho´oponopono 3 FreePatrik

Kontaktní formulář