Problémy začaly po tom, co jsme přestali s mým přítelem používat ochranu. Nikdo netušil jakou to může mít příčinu. Dva roky jsem se s tím prala, každý měsíc aspoň dvakrát a po nějakém čase jsem si uvědomila, že je něco špatně. Sex se mi příčil od začátku, a když doktor poznamenal, že příčina může být milostný akt, začalo to do sebe zapadat.

I přes všechna antibiotika nic nepomáhalo. Záněty močových cest se stále vracely a každý byl horší a horší. Příznaky byly jasné, pálení při močení (nebo-li ty tři kapky, které vymočíte), řezání, křeče v břiše a později močení krve. Výtoky mě doprovázely stále.

Už jsem ztratila naději a s přítelem už jsem nadále nemohla být. Záněty mi zasahovaly i do mých možných budoucích vztahů, ale strach sahal výš než já. Kdo by chtěl holku, která nemůže mít sexuální styk? Vždyť v dnešní době se na tom velmi zakládá!

Kdo by chtěl holku, která úzkostlivě a panicky po sexu vyhlíží příznaky, místo toho, aby se uvolnila a vychutnávala si chvilku po milování? A já bych nechtěla být natolik sobecká, abych to někomu upírala.

I když jsem po někom toužila, sex rozhodně nestál v žebříčku priorit. Milostný akt se mi nelíbil a navíc jsem z toho měla panickou hrůzu. A tak nějak jsem se smířila s tím, že s tím nic neudělám.

Ale jednou jsem mluvila s Patrikem. Vyptával se na všechno a pak jsme zapluli do minulosti. Sedli jsme si a dlouze si o všem povídali. Hledali jsme můj vnitřní blok k sexu a důvod zánětů. Sáhli jsme hluboko až do mého nitra a on mi pomohl postavit se démonům z minulosti, jedné dřívější události, která mi i po mnoha letech zasahovala do života.

Po pár týdnech jsem se pomilovala s nynějším přítelem. O mých zánětech věděl a tak nic nechtěl uspěchat. První styk po tak dlouhé době bolel, ale ráno mě neprobudil neodbytný pocit čůrání. Byla jsem velmi překvapená, protože kdykoliv jsem se s někým milovala, skončilo to na urologii s cévkou v močové trubici. A dlouhou dobu se mi to nechtělo riskovat, až s ním. Strach jsem sice stále měla, ale už jsem se tím nechtěla nechat ovládat.

Druhé milování se mi začalo zamlouvat, bylo to krásné a upřímné spojení dvou těl a já si začala tu blízkost a intimitu užívat a vychutnávat.

Teď plnohodnotně žiju. Ani jsem netušila, o co všechno přicházím. Všechno je založeno na psychice, v jakém jste rozložení, to se projeví i na fyzickém zdraví. Patrik mi ukázal cestu a vedl mě, za to jsem mu neskonale vděčná.

Děkuju ti.

Další příběhy

Příběh Štěpána: bohatý, úspěšný a přesto nešťastný

Štěpánovi je 59 let. Celý svůj život pracuje od rána do noci, aby zabezpečil sebe, svou rodinu, a aby vybudoval úspěšnou …

Jak překonat panickou ataku bez léků

Dobrý den, jsem Marcela H. a ráda bych se zde s vámi podělila o svůj příběh, k jehož lepšímu pokračování zásadně přispěl Free Patrik. …

Sociální sítě

YouTube

Inspirujte se mými videi a začněte už teď dělat ve svém životě změnu, díky které budete Free.

Ho´oponopono 4 Free Patrik
ho´oponopono 1 nový začátek, Free Patrik
Ho´oponopono 2 Free Patrik
Ho´oponopono 3 FreePatrik

Kontaktní formulář