Ještě docela nedávno jsem intenzivně bojoval za svá přesvědčení, za svou firmu, za majetky,… Byl jsem pořád hlavou mimo – přehlcen problémy doma i v práci. Marně jsem očekával něco od budoucnosti a tak jsem často říkával: “Až jednou budeme mít,… Až bude… Až…” Opomíjel jsem to magické “tady a teď” v důsledku čehož jsem si nevšiml, jaký nesmyslný maraton svého života to vlastně běžím: Maraton, kde jsem měl neustále klacky pod nohama. Kde se publikum mohlo potrhat smíchy. A  kde byl můj cíl jako fatamorgána. Rozplýval se před očima a dával mi jen planou naději světlých zítřků.

Dost možná to sami znáte a možná i sami na sobě cítíte, že takto to dlouho vydržet nelze. Věřím, že naprosto každý z nás včas dostane svůj vlastní impulz ke změně. Možná, že ten svůj právě čtete.

Prostě, netrapte se. Netrapte se, když nemusíte. Pojďte najít cestu, jak v sobě probudit svou vnitřní sílu, jak se zbavit bolestí nebo nechat prozářit čistou dětskou radostí. Protože teď už můžete. Můžete žít život, který plně a vědomě ovládáte jen vy sami. Život, ve kterém jste šťastní.

Ukáži vám jak. Sám jsem si tím kdysi prošel. Dnes už špatné dny, bolesti ani zlí agresivní lidé do mého života nepřicházejí (často mám vlastně i pocit, že už takoví lidé ani neexistují). Žiji život, o kterém jsem dřív jen snil. Žiji svůj dávný sen jako tu nejsladší realitu.

Ukazuji vám, jak mít celý svůj život jen ve svých rukou. Doprovázím vás, v pochopení ke svému tělu a k příčinám svých bolestí a nemocí. Učím vás rozumět svému tělu tak, ať v případě bolesti přesně víte, co s ní dělat, abyste zůstali zdraví a plní sil.

Budiž vám tyto stránky inspirací.

Sociální sítě

YouTube

Inspirujte se mými videi a začněte už teď dělat ve svém životě změnu, díky které budete Free.

Ho´oponopono 4 Free Patrik
ho´oponopono 1 nový začátek, Free Patrik
Ho´oponopono 2 Free Patrik
Ho´oponopono 3 FreePatrik

Kontaktní formulář